logowanie | przypomnij hasłoNoclegi Baza

Witamy w serwisie Noclegi-Baza.com!

Nasz serwis to jedna z najlepiej rozwiniętych baz noclegowych w Polsce. Tylko u nas możecie Państwo dodać swoje ogłoszenie o noclegach zupełnie za darmo. U nas rejestracja oraz dodanie ogłoszenia nic nie kosztuje i to przez cały rok od jego zamieszczenia w naszym serwisie. Posiadamy bardzo obszerną bazę pokoi, kwater, hoteli, apartamentów oraz pobytów agroturystycznych. U nas bez problemu znajdą Państwo noclegi w górach, noclegi nad morzem oraz noclegi nad jeziorami. Nasza baza to również bardzo interesujące oferty na tanie wczasy. Z pewnością znajdą Państwo u nas tanie domki letniskowe w górach i nad morzem. Zapraszamy do sprawdzenia ofert znajdujących się w naszym serwisie, jak również do dodania swojej własnej.
Regulamin

Regulamin


Ten dokument ma istotę porozumienia między wydawcą Serwisu Noclegi-Baza.com i wszelkimi korzystającymi z niego Użytkownikami.


Właścicielem Witryny internetowej Noclegi-Baza.com jest Agencja Reklamowa S 90.


Regulamin będzie stamowił prawną bazę determinującą reguły korzystania z naszego Serwisu. Przeglądając nasz Portal, tolerujesz bieżące postanowienia tego Regulaminu korzystania z Serwisu oraz obligujesz się do przestrzegania wszystkich znajdujących się w nim norm.


Dopełnieniem Regulaminu jest nasza Polityka prywatności oraz zaufania.


1. Charakter i zamiary witryny Noclegi-Baza.com


Serwis Noclegi-Baza.com jest serwisem informacyjno-promocyjnym, mającym na celu gromadzenie ofert firm proponujących usługi noclegowe w Polsce i z zagranicy.


2. Zapis eksploatatorów i zabezpieczenie danych osobowych


Użytkownik, który potrzebuje dołożyć do bazy Noclegi-Baza.com swoją propozycję powinien dokonać bezpłatnej rejestrację. Po zamknięciu rejestracji osoba posiada możliwość zalogowania się do Panelu Administracyjnego pozwalającego dorzucenie oferty.


Dołączenie oraz reklama oferty w Serwisie Noclegi-Baza.com jest darmowe poprzez 365 dni. Dotychczasowy cennik jest na podstronie „Cennik”. W obrębie reklamy właściciel Portalu pozwala na rekomendowanie oferty darmowo w określonym przez niego czasie. Z promocji wolno skorzystać tylko raz dla danego obiektu, o ile posiadacz Portalu nie zadecyduje w inny sposób. Właściciel Portalu ogłasza również , że w wypadku gdy Serwis będzie świadczył abonament bezterminowy, definicja ta będzie jednoznaczne z tym, że abonament ten nie może być krótszy niż 5 lat od daty jego sfinansowania i że w żadnym razie w przyszłości nie będą nakładane żadne zapłaty z tytułu przedłużenia ważności tego abonamentu. W wypadku gdyby czas ten z rozmaitych przyczyn został skrócony, Posiadacz Serwisu obliguje się do zwrotu na konto Użytkownika % środków nie zużytkowanych w ramach czasu 5-cio letniego.


Właściciel Portalu rezerwuje sobie prawo do nie przyjęcia do reklamowania oferty bez podania przyczyn.


Informacje przekazywane w czasie rejestracji również inne dane zawarte w Serwisie, które mogą być zbierane od użytkowników w trakcie używania z Serwisu Noclegi-Baza.com, są zbierane i wykorzystywane ściśle z zasadami będącymi w naszym Regulaminie; są zamieszczane dobrowolnie przez Klienta Serwisu do wiadomości wszystkich odwiedzających Serwis i nie ulegają ochronie danych osobowych.


3. Uprawnienia i możliwości odbiorców Serwisu


Rejestrując się w Serwisie Noclegi-Baza.com:


- zgadzasz się w toku rejestracji złożyć autentyczne wiadomości,


- akceptujesz w pełni ten Regulamin używania z Serwisu,


- obligujesz się do utrzymania w tajemnicy Twojego hasła oraz zgadzasz się odpowiadać za wszystkie skutki wywołane również swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do Serwisu przez osoby, którym użyczysz swój login oraz hasło,


- zobowiązujesz się powiadomić nas natychmiast o jakimkolwiek nieupoważnionym dostępie do Serwisu za pomocą Twojego hasła lub o zarejestrowaniu się w Serwisie z Twojego konta pocztowego.


4. Przestrzeganie praw własności, zastrzeżenie praw autorskich


Udostępniając Serwis, zwracamy szczególną uwagę na wymóg przestrzegania praw własności intelektualnej. Oznajmiamy, że Serwis zawiera dokumenty chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne dane, w szczególności artykuły, zdjęcie i grafikę, a przyjęty w Serwisie wybór i układ pokazywanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej. Wszelkie loga, znaki towarowe oraz grafika usytuowane w Serwisie są własnością ich twórców.


Portal Noclegi-Baza.com zastrzega sobie sposobność blokowania kont w dowolnym okresie bez podania przyczyny.


5. Aktywność użytkowników w Serwisie Noclegi-Baza.com, przekazywanie materiałów


Masz prawo wysyłania do Serwisu swoich informacji, materiałów, dokumentów. Z tym prawem wiąże się z jednej strony możliwość wpływania na innych użytkowników Serwisu, a z drugiej dostęp do pewnych obszarów naszego systemu komputerowego, wrażliwych na zachowania, które mogą zakłócić biegłość jego działania.


W związku z tym w pełni zgadzasz się, że Twoja aktywność w ramach Serwisu oraz konta:


- nie może być przeciwna z zasadami kultury, z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, nie może być dla innych w żaden sposób niebezpieczna i w związku z tym nie będziesz przekazywać do Serwisu albo wykorzystując mechanizmy Serwisu, żadnych treści także materiałów, naruszających ogólnie przyjęte normy kultury, wulgarnych, nieprzyzwoitych, obscenicznych, nielegalnych, informacji tekstów i opinii, które nawołują do dyskryminacji, wrogości, presji, okrucieństwa czy burzenia prawa w jakikolwiek sposób,


- nie może przekraczać praw innych użytkowników Serwisu, w głównej mierze prawa do uszanowania godności, intymności, do ochrony danych osobowych, do swobody opinii i w związku z tym powstrzymasz się od opinii znieważających albo agresywnych oraz nie będziesz gromadzić lub likwidować jakichkolwiek danych o innych użytkownikach Serwisu,


- nie będziesz wykorzystywać mechanizmów Serwisu do rozsyłania materiałów niechcianych, uznawanych za SPAM;


Zgadzasz się, aby wydawca witryny Noclegi-Baza.com miał uprawnienie do zmiany bądź unieważnienia każdego Twojego wpisu bez podania przyczyny jeżeli narusza ona chociaż jedno z podanych uwarunkowań używania z Serwisu.


6. Zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich


Jeżeli uważasz, że Twoje lub {czyjekolwiek|kogokolwiek] prawa autorskie, prawa własności intelektualnej zostały w którykolwiek sposób albo w jakiejkolwiek formie naruszone w Serwisie Noclegi-Baza.com, prosimy o przesłanie informacji w tej sprawie do edytora witryny.


7. Wyłączenia gwarancji


W całości zatwierdzasz, że wydawca upublicznia Serwis Noclegi-Baza.com taki jaki jest.


Zdajesz sobie sprawę, że zamieszczone w Serwisie materiały mogą obejmować nieprawdziwe wiadomości albo w jakiś inny sposób nie odpowiada Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom. Zgadzasz się, że użytkujesz z Serwisu Noclegi-Baza.com tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.


Wszelkie informacje, teksty lub usługi dawane za pośrednictwem Serwisu proponowane są bez jakiejkolwiek gwarancji, w szczególności:


- Wydawca Serwisu Noclegi-Baza.com nie zapewnia gwarancji dotyczących poprawności lub kompletności jakichkolwiek artykułów, informacji lub ustaleń umieszczonych w witrynie,


- Wydawca Serwisu Noclegi-Baza.com nie gwarantuje, iż wszelka opublikowana w Serwisie Noclegi-Baza.com oferta dorówna oczekiwaniom każdego Użytkownika co do przedmiotowej zawartości, precyzyjności lub zdatności pozyskanych wiadomości.


8. Linki do obcych portali, ogłoszeń i reklam


W Serwisie Noclegi-Baza.com są umieszczane przez właściciela Serwisu odnośniki do innych portali. Mogą również być umieszczane ogłoszenia firm - naszych Klientów. Wydawca Serwisu Noclegi-Baza.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść, ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których prowadzą linki.


Zabrania się ogłaszania przez Użytkowników Serwisu nieznanych portali przez dodawanie linków w opisach i wszelakich innych czynności mających na celu polecanie serwisów o podobnej tematyce. Oferty łamiące ten punkt będą bezzwłocznie usuwane z katalogu.


9. Rozwiązywanie konfliktów


W związku z możliwością wystąpienia zatargów powiązanych z użytkowaniem z Serwisu:


- zgadzasz się, że niniejszy Regulamin użytkowania z Serwisu podlega prawu polskiemu - wszelakie spory mogące wyniknąć z wykonania zobowiązań zawartych w niniejszych warunkach będą rozwiązywane przez adekwatny terytorialnie i rzeczowo sąd powszechny w Polsce.


- zgadzasz się, że w przypadku, gdyby którekolwiek z postanowień tego Regulaminu zostało uznane za niezgodne z prawem przez właściwy sąd, to decyzja sądu nie powoduje cofnięcia innych postanowień tego Regulaminu i w związku z tym wszystkie inne postanowienia zachowują swoją moc.


- zgadzasz się, że w przypadku rozbieżności między warunkami opisanymi w konkretnym dokumencie w Serwisie i podpisywanym przez Wydawcę, a warunkami przedstawionymi w niniejszym Regulaminie, zawsze przyjmuje się za ważniejsze warunki określone w dokumencie, z wyjątkiem wyrażonych gdziekolwiek gwarancji, o których mowa była w rozdziale Wyłączenia gwarancji.10. Zmiany regulaminu korzystania z Serwisu Noclegi-Baza.com


Zgadzasz się, że Wydawca Serwisu Noclegi-Baza.com ustanawia sobie wyłączne prawo do wdrażania zmian w Serwisie w dowolnym czasie bez konieczności raportowania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za regularne przeglądanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a dodatkowe po wszelkich zmianach, korzystanie  strony internetowej jest równoznaczne z ich zgodą.


11. Dostawanie wiadomości mailowych


Rejestrując się w Serwisie Noclegi-Baza.com wyrazisz aprobatę na dostawanie wiadomości drogą mailową, od obsługi serwisu, dotyczących działania serwisu także przeprowadzanych akcji promocyjnych. Wiadomości takie nie będą uznawane przez ciebie za SPAM.


12. Rejestracja również użytkowanie serwisu Noclegi-Baza.com znaczy akceptację regulaminu.